خانه

اطلاعات اسلاید

اطلاعات جدید اسکریپت اسلاید اسلاید محتوای بر بالای تصاویر قبیل در اینجا نشان داده شده است . می توان آن را به هر الگو ورتکس استفاده شود. ادامه مطلب...

فشرده سازی فایل ها

ورتکس 2 می افزاید : توانایی تحکیم تمام قالب CSS و JS فایل های هسته را به فایل های فشرده برای افزایش کارایی . ادامه مطلب...

بهترین تکنولوژی

طرح پاسخگو ورتکس با استفاده از رسانه ها نمایش داده شد در با عملا هیچ جاوا اسکریپت در همه به ایجاد طرح تطبیقی آن . ادامه مطلب...

انعطاف پذیری فوق العاده قالب کورپوریت

چرا چارچوب ورتکس 2 قدرتمند ترین افراد است؟ دیگر قالب ها پاسخگو شما را مجبور به استفاده از یک طرح پاسخگو بدون توجه به آنچه، ورتکس 2 قالب طرح بندی پاسخگو کاملا اختیاری می سازد .


آسان به درک طرح بندی را راه اندازی نسیم . قالب های ما با دیدگاه رایانه های رومیزی استاندارد از یک سایت با سطر و ستون شروع و پس از آن ایجاد تنظیمات جزئی .آسان به درک طرح بندی را راه اندازی نسیم . قالب های ما با دیدگاه رایانه های رومیزی استاندارد از یک سایت با سطر و ستون شروع و پس از آن ایجاد تنظیمات جزئی .


ویرایشهای محتوا، تصویر، ماژول ها، پسوند شخص ثالث ، و غیره به راحتی برای صفحه نمایش اندازه های مختلف به همه چیز مناسب و متناسب نگاه .


 

مطالع بیشتر درباره این مقاله...

گزینه های طرح بندی مقاوم

چیدمان اختیاری قالب پاسخگو

برای یک طرح پاسخگو به دنبال ندارد؟ یک مشکل نیست ، فقط آن را خاموش و به جای استفاده از طرح بندی ثابت و یا مایع ! تمام ویژگی های پاسخگو هستند کاملا اختیاری است .
مطالعه بیشتر درباره این ویژگی...

 

پنل کشویی فعال

پنل کشویی فعال

کشویی شامل شش موقعیت برای هر ماژول . برخی از ویژگی های عبارتند از: اندازه سفارشی ، شیب ، مجموعه متن باز و بسته ، و بیشتر !
مطالعه بیشتر درباره این ویژگی...

 

ااسلاید طلاعات جدید اسکریپت

فعال بودن اطلاعات اسلاید

اطلاعات جدید اسکریپت اسلاید یک راه بسیار خوبی برای ارائه محتوا به بینندگان خود را به است. متن آن را بر بالای هر تصویر اسلاید و بااثر خوب صاف حرکت است .
مطالعه بیشتر درباره این ویژگی...

 

هایدینگ دیوایس

پنهان کردن برخی از بخش های آن می رسد قرص یا اندازه تلفن همراه به راحتی الحاقات و یا محتوایی که به خوبی با طرح بندی پاسخگو کار نمی کند مخفی . برای مثال ، کاهش حجم این صفحه و این ماژول خود را از صفحه حذف شده و دوباره ظاهر می شود برای موبایل . این همه اختیاری است و شما مناطقی که مخفی را انتخاب کنید . یافتن پست های چگونه ...

بهترین شیوه های کسب و کار

طرفدار بهترین خصوصی

ما خواهد بود مطمئن باشید که برای ارسال یک دیدگاه . عملکرد صحیح و آلارم . ما یک نرم شروع به بهبود ، آن را در قیمت کالا بود این داده های ذخیره شده . بدون نتیجه درد بی درمان چانه اما نوشیدن ذخیره می شود . هیچ نظری وجود ندارد برای یک فرد در وسیله نقلیه .
موسیقی واقعا نرم . ایالات متحده رنجرز ، در قیمت کالا ، وقت آزاد تک آهنگ بزرگ ، هر کسی بود.
این داده های ذخیره شده . بدون نتیجه درد بی درمان چانه اما نوشیدن ذخیره می شود . هیچ نظری وجود ندارد برای یک فرد در وسیله نقلیه .


مطالعه بیشتر درباره مقاله...

در علاوه بر اینکه قادر به مخفی کردن بخش قالب همانطور که در بالا توضیح داده شده ، شما همچنین می توانید برخی از مطالب و یا کل ماژول با کلاس های پنهان پنهان . برای مثال کاهش اندازه این صفحه و این ماژول ناپدید خواهند شد هنگامی که آن را گسترده 1300px می رسد . یافتن پست های چگونه ...

آدرس ما:
خیابان ششم
تهران - ستارخان - خیابان ششم
ساعات اداری ما:
دوشنبه تا جمعه. 9صبح تا 12 بعدالظهر
تمام هفته 9 صبح تا 12 بعدالظهر

اطلاعات دمو

تمامی مطالب و تصاویر در این سایت نشان داده شده است برای نسخه ی نمایشی ، اهداف ارائه است . این سایت در نظر گرفته شده است به نمونهوب سایت زندگی می کنند و هیچ ادعای از هر نوع به اعتبار محتوای غیر Shape5 ، تصاویر یا پست منتشر شده را ندارد . عکاسی سهام با این قالب گنجانده نشده است. لینک ها خواهد شد برای برخی از تصاویر ارائه شده اگر شما مایل به خرید آنها از صاحبان کپی رایت خود را .

سایت موجود

آیا شما نیاز به یک وب سایت و به سرعت در حال اجرا ؟ سپس بشکل در اورنده سایت است فقط به آنچه شما دنبال آن هستید . بشکل در اورنده سایت راه سریع و آسان برای به دست آوردن سایت شما به دنبال درست مثل نسخه ی نمایشی ما فقط در یک دقیقه است را یک کپی دقیق از این نسخه ی نمایشی با تلاش بسیار کمی است . بیشتر بدانید ...