UK Bookmakers
 • هنرمندان محبوب شهر

  آشنایی با طراحان پرشور در استودیوی خود در مرکز شهر نیویورک . یک نگاه اجمالی از آنچه که در حال کار بر روی و لذت بردن از نقاشی ، عکاسی و طرح های خود را .

  جمعه - یکشنبه از 10:00-20:00

 • کارهای بزرگ اقدامات بزرگ

  مشاهده شهرستان ما و چک کردن تمام جاذبه . برو در سفر های مورد علاقه خود و لذت بردن از گشت و گذار ، خرید، موزه ها، ورزش و کنسرت. چیزی برای همه وجود دارد.

  اطمینان حاصل کنید که برای گرفتن بلیط

 • نگاهی به تور

  در بسیاری از نقاط برای رفتن به وجود دارد! شما می توانید در مترو، راه آهن ، اتوبوس و یا کشتی برای رسیدن به مقصد خود استفاده کنید. مشاهده وب سایت و استفاده از برنامه ریز سفربرای بررسی برنامه .

  برنامه ریز سفر در حال حاضر در دسترس برای تلفن همراه شما

امکانات در مرکز شهر

Spotlight Image

جدیدترین تم آزادی ما. مرکز شهر با یک همراه و همدم و طیف گسترده ای از آسان به ترکیب عناصر طراحی تازه مانند طرح رنگ و بافت از منابع پس زمینه. این، آن را بسیار آسان برای ایجاد سبک خود را سفارشی.

علاوه بر این شما را از ویژگی های مرکز شهر سرد مانند انیمیشن CSS3، طیف گسترده ای از تغییرات ماژول با روبان اختیاری برای عناوین و سبک های سفارشی جدید برای نمایش اسلایدی، جزء کیت ویجت ما.

ادامه مطلب

افزونه ویجت کیت

حرکت کیت ویجت ما می شود ویژگی های جدید با آخرین نسخه بتا 4. با استفاده از ویجت گالری جدید شما به راحتی می توانید ایجاد یک نمایش اسلاید تصویر. فقط پوشه ها را انتخاب کنید برای استفاده از به جز تصاویر خود را ذخیره می شود، اما اندازه، انتخاب یک سبک، و به شما داده می شود. مدیا پلیر جدید به شما اجازه می دهد تا فیلم جاسازی در HTML5 جدید تفسیر مجلس همچنین می افزاید مجدد فلش برای مرورگرهای پشتیبانی نشده است.

ZOO برای همه کاربران ما یک پلاگین است که اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد اسلاید شو از ZOO ویجت اقلام کیت اضافه شده است.

ادامه مطلب

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

Spotlight Image

کنسرت های آینده

Spotlight Image

به سادگی

Spotlight Image

دیدار

Spotlight Image

بهترین قهوه

پیشنهاد ویژه

رستوران

20 ٪ تخفیف بخش مواد غذایی از این لایحه .
نوشیدنی های رایگان بعد از 08:00 .

منقضی 08/20/2011

جزئیات

تماس با ما

نظرات خود را با ما در میان بگذارید !

تهران
ستارخان
خیابان اول

تماس با ما

All CMS Templates - Click Here